HAFTAYA BAKIŞ

25 Eylül – 1 Ekim Haftası

KOÇ DOLUNAYI

Yükselen Koç ve Koç

Özellikle ikili ilişkilerde dengeyi bulmakta zorlandığınız dönemler geçiriyorsunuz, geçirmeye de devam edeceksiniz. Bir süredir sadece karşı tarafın istekleri için çabaladığınızı düşünüp bu dolunayda; Başlarım böyle işe şimdi sıra bende diyebilirsiniz. Önümüzdeki 2 yıl boyunca amacınız karşılıklı olarak fedakarlık yaptığınız dengede bir ilişki kurmak olmalı.Yükselen Boğa ve Boğa

Düzen değişikliği ve yenilik konusunda çekimser olan ruhunuza, ihtiyacı olan gazı verecek dolunay yükleniyor. Özellikle yapmak isteyip yapamadıklarınızla ilgili motivasyonunuz yükselecek. İş yeri ve gündelik hayatınızla ilgili sustuğunuz, istemediğiniz, sabrettiğiniz bir çok şeye yeter diyebilir ve değişime adım atabilirsiniz.
Yükselen İkizler ve İkizler

Umursamıyor gibi görünmem kırılmadığım anlamına gelmiyor. Bir kendinize gelin. Özellikle sosyal ortamlarda sustuğunuz, umursamıyor gibi yaptığınız her olay ya da her kişiyle ilgili yeter bende buradayım patlaması yaşayabilirsiniz. Kalabalıklar içinde sesiniz yükselmeye başlıyor. Bazı yükselen ikizler, arkadaş ortamından gaza gelip sevdiğine ilanı aşk edebilir
Yükselen Yengeç ve Yengeç

Gözünüze, kendimi sokmayayım diyorum. Israrla üstüme geliyorsunuz. Özellikle işle konularda ya da evde yaptıklarınızla ilgili yeteneklerinizi ve sorumluluklarınızı insanların gözüne sokmamaya çalışıyorsunuz ancak siz mütevazi davrandıkça kıymetiniz bilinmiyor ve hak ettiğiniz değeri görmüyorsunuz. Bu dolunayda ben de buradayım diye çıkış yapabilirsiniz.
Yükselen Aslan ve Aslan

Bu saatten sonra beni tutabilene aşk olsun. Yürü kızım/oğlum yollar senin. Yeni ufuklara yelken açma konusunda kendinizi cesur hissetmeye başlıyorsunuz. Yeni fikirlere açılıyor, yapmak istediklerinizle ilgili adımlar atmaya cesaret ediyorsunuz. Yurtdışı bağlantılı işlerle ilgili gelişmeler olabilir. Sonucunu beklediğiniz bir davayı kazanma haberiniz gelebilir.
Yükselen Başak ve Başak

Şu karışıklığa bir son verelim, içim şişti. Maddi manevi bazı konularla ilgili bir süredir başkalarının halletmesini beklediğiniz konularla ilgili sabrınız tükeniyor ve tam bir başak olarak devreye giriyorsunuz. Bu devreye girişle beraber kendi düşünce ve inandıklarınızla ilgili bazı durumları da değiştirmenize sebep olabilir.
Yükselen Terazi ve Terazi

Şimdi siz susacaksınız ben konuşacağım, saksı değilim ben. Özellikle ikili ilişkiler konusunda kişi ve olayları idare etme, arayı bulma, fedakarlık etme konusunda tahammül seviyenizin bittiği ve patlama noktasına geldiğiniz bir dönem geçirebilirsiniz. Sen hakkettiğim değeri vermiyorsan, ben kendime yeterim modunuz açılıyor.
Yükselen Akrep ve Akrep

Ateşle oyun olmaz cümlesinde ki ateş bu aralar benim,söylemedi demeyin.Gündelik hayatınızda iş yerinşzde,çalışanlarınızla olan ilişkilerde bu hafta istemesenizde müdahale etmeniz gerekenler olaylar yaşayabilirsiniz.İstem dışı gelişen olaylar başınız apatlayan kabaklar sinirleri gerebilir.Ayrıca bel ve omurga sağlığınıza dikkat edin.
Yükselen Yay ve Yay

Seviyorsan söyle, istiyorsan başla. Olmayacak duaya amin deyin demiyorum. Ancak bir ilişki başlatmak veya devam ettirmek konusunda kendinizle ilgili şüpheleriniz varsa, korkuyorsanız bu dolunay size ilaç gibi gelebilir diyorum. Yani leylayı görmeden mecnun, mecnunu görmeden leyla olmak yok. Ayrıca kendinizle ilgili yeni bir hobi edinmek istiyorsanız karar verip harekete geçebilirsiniz.
Yükselen Oğlak ve Oğlak

Benim hayatım, benim kurallarım, beğenmeyen gidebilir. İş, ev veya çocuklarla ilgili konularda kurduğunuz düzen, düşündükleriniz ara ara beğenilmiyor çoğunlukla da eleştiriliyor olabilir. Bu aşamada kendinizden feda ettikleriniz de etrafınızdakiler tarafında farkedilmiyor. İşte bu dolunay biraz bencil olmanız konusunda sizi uyarabilir.
Yükselen Kova ve Kova

Sussam aklım razı gelmiyor, konuşsam kalbim. Ben her zaman ki gibi aklımı dinlerim. Kardeşler, akrabalar, arkadaşlar hatta eş tarafı derken susup beklediklerinizi, dile getirmeye başlıyorsunuz. Uzun zamandır farkında olduğunuz kırgınlık olmasın diye zamana bıraktığınız şeyleri kimsenin yanında bırakmamaya karar veriyor olabilirsiniz. Sabrınız sonu gelmiş gibi duruyor.
Yükselen Balık ve Balık

Ağladık, yıprandık, üzüldük, şimdi para kazanma zamanı. Maddi konularla ilgili girişimci bir ruh hali yükleniyor. Üzgün ruh halinize son veriyorsunuz. Yeni işler ya da girişimlerle ilgili sosyal medyayı göz önünde bulundurabilirsiniz. Duygularınızın size getireceği coşkuyla hareket etmediğiniz, duygusal davranmadığınız müddetçe sorun yok. Şimdi akılcı olma vakti.